امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
بازار bazaar
فروش رایگان خودرو sale car

ابر خودروی مرسدس بنز پروژه وان رسماً رونمایی شد

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶
ابر خودروی مرسدس بنز پروژه وان رسماً رونمایی شد

فایندز مرسدس بنز اعلام کرده است که قرار 275 دستگاه از ابر خودروی پروژه وان را تولید کند، خودرویی که فقط یک ماموریت برای شما دارد و آن هم فراهم‌ کردن تجربه‌ی سواری از یک خودروی دلهره‌آور با سرعت و هیجان خودروی فرمول یک در لباسی جدید و متفاوت است.

اگر در مورد مشخصات فنی Project One برایتان بگوییم، احتمالا تعجیب می‌کنید. مرسدس آ.ام.گ از یک پیشرانه‌ی ۶ سیلندر خورجینی آن هم با حجم ۱٫۶ لیتر برای محصول جدیدش تعبیه کرده است! شاید با شنیدن حجم ۱٫۶ لیتر به یاد خودروهای داخلی بیافتید اما نکته‌ی جالب اینجاست که پروجکت‌وان با همین پیشرانه‌ می‌تواند حداکثر توان خروجی ۱۰۰۰ اسب‌بخار تولید کند! این پیشرانه مهندسی بی‌نظیری دارد و البته، به سیستم پرخوران توربوشارژ هم مجهز شده است. همین امر باعث شده تا پروجکت وان‌ بتواند به حداکثر سرعت ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. مرسدس قصد دارد به پاس سالگرد ۵۰ سالگی AMG، این خودروی بی‌نظیر را معرفی کند.

این خودرو هم مشخصات فنی‌ شگفت‌انگیزی دارد و هم از زبان طراحی منحصربه‌فردی بهره می‌برد. این خودرو اخیراً در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2017 و با حضور لوئیس همیلتون راننده فرمول یک تیم مرسدس رونمایی شد که شما را دعوت می کنیم به تماشای تصاویری دیدنی از این خودرو، لطفاً با فایندز همراه باشید :
ادامه تصاویر
ads
share finds.ir انتشار این صفحه در شبکه های اجتماعی :

twitter google plus pinterest facebook linkedin telegram

امتیاز شما به این خبر؟
فایندز 3    فایندز 0
روزنامه فایندز BEHNAM - پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶

مرسدس همیشه همرو شگفت زده میکنه

لطفا گزینه تایید را کلیک نمایید :

تویوتا FT-1 با چه نامی وارد بازار می شود؟
کمپانی تویوتا چندسالی است که برروی پروژه خودروی مفهومی FT-1 کار ..