شرایط فروش نوروزی محصولات جک و لیفان منتشر شد
کرمان موتور از شرایط فروش و پیش فروش محصولات این برند برای فرو ..
ضرر چشمگیر هیوندای در پی ایراد در ایربگ‌های سوناتا 2011
بازرسان و کارشناسان ایمنی در آمریکا در حال بررسی ایربگ‌ها در ..

زیباترین و گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌های جهان

زیباترین و گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌های جهان
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵
دانلود اپلیکیشن فایندز

به گزارش وب سایت فایندز : میلیون‌ها نفر میلیونر در سرتاسر جهان وجود دارد و همه‌ی آن‌ها نیاز به جایی برای زندگی كردن دارند. همانطور كه می‌توانید تصور كنید، این خانه‌ها بسیار گران‌قیمت و (مناسب برای بنگاه‌های املاك) هستند. میلیونرها و میلیاردرها در خانه‌هایی زندگی می‌كنند كه از ویلاهای رویایی تا عمارت‌های مجلل و پنت‌هاوس‌های معظم را شامل می‌شود.

در این مقاله ما نگاه مختصری خواهیم انداخت به فهرستی از زیباترین و گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌هایی كه در دنیا تا كنون به اجاره درآمده است. همزمان كه به این فهرست می‌نگریم ببینید كه آیا شما چنین پولی برای اجاره‌ی چنان خانه‌ای در اختیار دارید؟ آیا این پنت‌هاوس‌ها به خوبی پاسخگوی نیاز شما هستند؟ البته نباید از خاطر ببرید كه میلیونرها یا میلیاردرهایی در دنیا وجود دارند كه هم‌اكنون این خانه‌ها در تصاحب آن‌هاست. شاید هم شما ترجیح می‌دهید فقط نگاهی به این فهرست بیاندازید و بگذرید.

تعداد اندكی از این پنت‌هاوس‌ها در ایالات متحده واقع شده‌اند، خواه در فلوریدا یا نیویورك. اغلب آن‌ها نیز توسط سرمایه‌گذاران و میلیونرهای خارجی خریداری و تصاحب شده‌اند. در برخی موارد نیز این خانه‌های مجلل در خاك كشورهایی غیر از ایلات متحده قرار دارند ولی میلیونرها یا میلیاردرهای آمریكایی مالك آن‌ها هستند. همانگونه كه خواهید دید، این پنت‌هاوس‌ها در بسیاری از مناطق مختلف جغرافیایی در نقاط گوناگون جهان واقع شده‌اند.

حتی اگر قیمت خانه در ایالات متحده همچنان رو به افزایش باشد، بازهم میلیونرها و میلیاردرهای بیشتری برای خرید آن‌ها پیدا می‌شوند. قیمت این خانه‌ها به دلیل تورم دائما رو به افزایش است. در حقیقت هنگامی كه شهروندان آمریكایی خانه‌های گران‌قیمت را در ایالات متحده می‌خرند این كمكی به اقتصاد آمریكا برای خروج از ركود است. همین فرمول در مورد افرادی كه در سایر كشورها زندگی می‌كنند صادق است.

بسیار از این پنت‌هاوس‌ها هنوز هم در معرض فروش قرار دارند، پس هر كس كه از عهده‌ی خرید آن‌ها برآید می‌تواند اقدام به خرید آن‌ها بكنند. مطمئنن این خانه‌ها گران‌قیمت‌ترین از گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌هایی هستند كه در حال حاضر در بازار برای فروش گذاشته شده‌اند. به همین دلیل هم در معرض دید ثروتمندترین افراد دنیا قرار گرفته‌اند. نیازی به خاطرنشان ساختن نیست كه قیمت‌های بسیاری از این پنت‌هاوس‌ها به طور ثابت در حال افزایش است بنابراین در این زمان شاید تنها ثروتمندترین افراد دنیا توان خرید آن‌ها را داشته باشند.زیباترین و گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌های جهان
10. پنت‌هاوس آپارتمان مستغلاتی كاندومینیوم در نیویورك: 30 میلیون دلار

وسعت پنت‌هاوس آپارتمان مستغلاتی كاندومینیوم (Condominium) در نیویورك تنها اندكی كمتر از 1600 متر بوده و به یك آسانسور اختصاصی مجهز است كه شما را در این پنت هاوس دو طبقه بالا و پایین خواهد بردو علاوه بر این در این پنت‌هاوس چهار اتاق خواب تعبیه شده (كه البته شامل اتاق خواب اصلی نمی‌شود) و دارای یك كتابخانه‌ی شخصی،‌ دفتر كار شخصی، اتاق غذاخوری شیك، و یك تراس است كه چشم‌انداز بی‌نظیری از شهر نیویورك و پارك مركزی آن را در معرض دیدگان شما قرار خواهد داد. علاوه بر این‌ها هركس كه صاحب این خانه شود از خدمات تمام وقت یك گروه خدمتگزار حرفه‌ای بهره خواهد برد. همه‌ی این امكانات با صرف هزینه‌ی 30 میلیون دلار به شما تعلق خواهد داشت. پس زود دست به كار شوید و در خرج كردن پولتان صرفه جویی كنید. ولی همانگونه كه خواهید دید این تنها آغاز كار است.
زیباترین و گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌های جهان
9. پنت‌هاوس وان مدیسون، نیویورك: 43 میلیون دلار

پنت‌هاوس وان مدیسون (One Madison penthouse) نیز در نیویرك واقع شده و در برجی شیشه‌ای كه 60 طبقه دارد و خانه‌ی بسیار از افراد سرشناس حوزه‌ی هنر و سینما در آن واقع شده قرار دارد. در نهایت باید گفت كه زیبایی چشم‌نواز و حیرت‌انگیز این پنت‌هاوس با تزئینات داخلی واقعا زیبای آن كه شامل دیوارهای مرمری و استخر خصوصی داخل پنت‌هاوس است كامل شده است.
زیباترین و گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌های جهان
8. پنت‌هاوس آپارتمان هزار موزه‌ در میامی: 45 میلیون دلار

پنت هاوس آپارتمان هزار موزه (One Thousand Museum Condos) در میامی جادارترین و مجلل‌ترین فضایی را كه یك پنت‌هاوس می‌تواند برای شما فراهم كند برای هر نوع اقامتی در ایالات متحده به شما عرضه خواهد كرد. صاحب این پنت هاوس همچنین مالك یك باشگاه اختصاصی ورزشی و یك اتاق چشمه‌ی آب گرم شده و در خانه‌ی خود دارای تراسی است كه چشم‌نوازترین چشم‌انداز میامی را در برابر دیدگان‌اش قرار می‌دهد. باند فرود هلیكوپتر نیز برای این پنت‌‌هاوس در نظر گرفته شده و دكوراسیون داخلی آن بسیار نفیس وزیباست. البته این پنت‌هاوس هنوز در مرحله‌ی ساخت‌و‌ساز قرار دارد و به هین دلیل هنوز كسی مالكیت آن را در دست ندارد. ولی برآوردها نشان می‌دهد كه عقربه‌ی قیمت آن در برابر رقم 45 میلیون دلار متوقف خواهد شد.
زیباترین و گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌های جهان
7. پنت‌هاوس اقامتی كلرمونت در سنگاپور: 47 میلیون دلار

پنت‌هاوس اقامتی كلرمونت (Clermont) در بالاترین نقطه‌ی مرتفع‌ترین بنا در سنگاپور واقع شده و آن نیز همچنان در دست ساخت است. این ساختمان كه در حدود دویست آپارتمان را در بر خواهد داشت، دارای جاذبه‌های اصلی دیگری همچون این پنت‌هاوس 4572 متری است كه دارای آسانسور اختصاصی است. بسیاری از میلیونرها و میلیاردرهای دنیا افق چشمان خود را به سمت این پنت‌هاوس معطوف كرده‌اند و ممكن است به محض آن‌كه فرآیند ساخت آن به پایان برسد توسط یكی از این افراد تصاحب گردد.
زیباترین و گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌های جهان
6. پنت هاوس فائنا، میامی: 50 میلیون دلار

شما در میامی چشم‌اندازی بهتر از چشم‌انداز پنت‌هاوس فائنا (Faena) كه بر فراز یك ساختمان 18 طبقه در میامی قرار دارد، نخواهید یافت. به رغم این كه وسعت این پنت‌هاوس فقط 2438 متر است ولی با انبوهی از امكانات رفاهی مجلل انباشته شده تا هر نیازی را كه شما به آن فكر كنید برآورده سازد. این پنت‌هاوس دارای 4 اتاق خواب و یك اتاق خواب اصلی است (كه هریك تراس مخصوص خود را دارند)، یك باشگاه اختصاصی ورزشی در آن است. یك استخر و یك اتاق نمایش در آن وجود دارد.
زیباترین و گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌های جهان
5. پنت‌هاوس اوپوس، هنگ كنگ: 59 میلیون دلار

ساختمان اوپوس (Opus building) در هنگ كنگ دارای 12 طبقه‌ی آپارتمانی است ولی جاذبه‌ی اصلی این ساختمان پنت‌هاوس زیبایی است كه بر فراز آن بر قله نشسته و همچنین گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس در شهر است. برخلاف برخی دیگر از پنت‌هاوس‌های موجود در این فهرست، پنت‌هاوس اوپوس بسیار اقتصادی و به صرفه بوده و با داشتن امكاناتی چون بازیابی آب حاصل از بارش باران و شارژر اتومبیل‌های برقی امكانات یك زندگی به‌صرفه‌تر را برای شما فراهم می‌آورد. ولی به دلیل محدودیت‌هایی كه از سوی مسئولین هنگ‌كنگی اعمال می شود، پنت‌هاوس اوپوس را تنها می‌توان اجاره كرد و نمی‌توان آن را خرید. اگرچه ممكن است برخی این را یك نكته‌ی مثبت تلقی كنند و بگویند كه به این ترتیب افراد بیشتری می‌توانند از بودن در چنین فضای شگفت‌انگیزی لذت ببرند ولی به نظر می‌رسد این سیاست‌گذاری مسئولان هنگ‌كنگی چندان طول نمی‌كشد كه تغییر كند.
زیباترین و گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌های جهان
4. پنت‌هاوس تور اودئون، موناكو: 66 میلیون دلار

ساختمان پنت‌هاوس اودئون (Odeon) به عنوان مرتفع‌ترین ساختمان در موناكو به حساب آمده و در ارتفاعی بالاتر از 162 متری قرار دارد. این پنت‌هاوس 11 هزار متر مربعی كه بر فراز 70 طبقه آپارتمان مجلل دیگر قرار گرفته و به آن پنت‌هاوس آسمان نیز گفته می‌شود چشم انداز بی‌مانندی از دریای مدیترانه در برابر چشمان شما قرار خواهد داد و خود آن مجموعا شامل 5 طبقه می‌شود. این پنت هاوس یكی از گران‌قیمت‌ترین‌ها در جهان نیز محسوب می‌شود، بی شك گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس در منطقه‌ی مدیترانه خواهد بود. این مكان واقعا مكان بی‌نظیری برای زندگی كردن محسوب می شود.
زیباترین و گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌های جهان
3. پنت‌هاوس برج ساحل جنوبی، لندن 90 میلیون دلار

برج ساحل جنوبی كه یك ساختمان سی طبقه است در اصل در دهه‌ی 1970 ساخته شده و اخیرا مورد بازسازی و بهینه سازی قرار گرفت تا به امكانات روز مجهز شود. هم نمای درونی و هم سیمای بیرونی ساختمان دستخوش تغییر و بهسازی شد. این پنت‌هاوس در طبقه‌ی چهل‌ویكم این ساختمان قرار گرفته به علاوه كه حدود دویست واحد آپارتمان دیگر در این ساختمان موجود است. باید گفت كه نگین این مجتمع چشم‌نواز همین پنت‌هاوس است كه یكی از گرانقیمت‌ترین خانه‌ها در سرتاسر بریتانیای كبیر و البته لازم به گفتن نیست كه در سرتاسر جهان محسوب می‌شود.
زیباترین و گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌های جهان
2. پنت‌هاوس پیر هتل در نیویورك: 125 میلیون دلار

به بیانی ساده باید بگوییم كه پنت‌هاوس هتل پیر (Pierre Hotel) گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس در سرتاسر ایالات متحده آمریكاست. نمای داخلی این پنت‌هاوس با قطعه‌هایی از آثار هنری نفیس و مجسمه‌های با ارزش تزئین یافته است كه ارزش هر كدام از آن‌ها میلیون‌ها دلار است. این پنت‌هاوس همچنین دارای پنجره‌هایی به سبك معماری كلیسای اعشم بوده و شومینه‌های آن تاریخ ایالات متحده را در قرن‌های هفدهم و هیجدهم میلادی برای‌تان مجسم می‌سازد. راه‌پله‌ی بزرگ مركزی و تراس پشت‌بام كه چشم‌انداز كاملی از منهتن، پارك مركزی و دریاچه‌ی هادسون برای شما فراهم آورده است. هزینه‌های نگهداری این پنت‌هاوس تنها 45 هزار دلار در ماه است. اگرچه به نظر می‌رسد كه این پنت‌هاوس صدها سال قدمت دارد ولی آنچنان سربلند و چشم‌نواز به نظر می‌رسد كه همه را فریفته‌ی خود كرده است و به همین دلیل هم گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس در ایالات متحده‌ی آمریكا محسوب می‌شود. در آمریكا ده‌ها و بلكه صدها پنت هاوس حیرت‌انگیز و چشم‌نواز وجود دارد ولی هیچ یك از لحاظ زیبایی و شگفت‌انگیز بودن به پای این یكی نمی‌رسد.
زیباترین و گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌های جهان
1. پنت‌هاوس وان هاید پارك، لندن: 230 میلیون دلار one hyde park Penthouse

این پنت‌هاوس گران‌قیمت‌ترین آپارتمان در بریتانیای كبیر است و یكی از گران قیمت‌ترین خانه‌ها در سرتاسر دنیاست. اگرچه این خانه برعكس اغلب پنت‌هاوس‌های دنیا در بالاترین طبقه‌ی یك آسمان‌خراش قرار ندارد، بازهم تاثیرگذارترین خانه هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ ظاهر در بریتانیاست. این پنت‌هاوس شامل یم سینمای اختصاصی، یك زمین گلف و شبیه‌ساز بازی گلف است. در كنار این امكانات مجهز دیگری نیز در آن تعبیه شده كه به علاوه‌ی آن باید به یك تیم از خدمتكاران بسیار با تجربه و حرفه‌ای در جهان اشاره نمود كه در خدمت ساكنان آن خواهند بود.
بازار bazaar
فروش رایگان خودرو sale car
share finds.ir انتشار این صفحه در شبکه های اجتماعی :

twitter google plus pinterest facebook linkedin telegram

امتیاز شما به این خبر؟
فایندز 1    فایندز 0

لطفا گزینه تایید را کلیک نمایید :

تازه های فایندز
شرایط فروش نوروزی محصولات جک و لیفان منتشر شد
سال جدید، سال رونق بازار مسکن خواهد بود
ضرر چشمگیر هیوندای در پی ایراد در ایربگ‌های سوناتا 2011
برخورد کامیون با پل‌هوایی!
ماجرای رستوانی که به جای پرداخت پول، باید در آن ظرف بشویید
فروش چشمگیر نیسان جوک 2017 + جزئیات نسل جدید نیسان جوک
کاهش 50 تا 60 میلیون تومانی قیمت خودرو‌های خارجی!!
کاهش 9 میلیارد دلار از ثروت مارک زاکربرگ، رئیس فیس بوک!
سوء استفاده از میلیون‌ها کاربر فیس بوک برای پیروزی دونالد ترامپ!
دختر مشهور فلسطینی به تحمل 8 ماه زندان محکوم شد
انتقادها به پیام تبریک ترامپ بالا گرفت / ترامپ حرف مشاورانش را نگرفت!
رکورد تاریخی مصرف بنزین در 29 اسفند ماه رقم خورد!
جدیدترین جزئیات از افزایش حقوق کارگران در سال جدید
درخواست کمک وزیر نیرو از مردم ایران
انتشار اسناد حمله رژیم صهیونیستی به یک سایت هسته‌ای مخفی در سوریه
آفرود تماشایی میتسوبیشی تریتون ال200 را ببینید
نابود کردن سوپر ماشین فراری توسط پلیس انگلیس را تماشا کنید
وقتی ترامپ عربستانی ها را می دوشد!
روزنامه «العربی» قطر درباره سفر ولیعهد عربستان به آمریکا و قر ..
related جدیدترین مطالب مرتبط :
like عکس‌های پسندیده شده امروز :