امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
بازار bazaar
فروش رایگان خودرو sale car

آلبوم عکس هوندا اوربان EV کانسپت تماشایی را ببینید

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
آلبوم عکس هوندا اوربان EV کانسپت تماشایی را ببینید

فایندز شرکت خودروسازی هوندای ژاپن از خودروی برقی بسیار زیبای خود در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2017 رونمایی کرد.

این خودروی مفهومی برقی، بر اساس یک پلتفرم کاملاً جدید ساخته شده است که افق خودروهای برقی آینده‌ی شرکت هوندا را مشخص می‌کند.
ادامه تصاویر
طراحی بدنه

خودروی مفهومیِ برقی اوربان، فناوری‌های پیشرفته را در قالب ظاهری ساده اما جذاب، ارائه می‌دهد. ارتفاع پایین، بدنه‌ی عریض مستحکم و عضلانی آن، نوید عملکرد اسپرت می‌دهد. طول کلی این خودرو، ۱۰۰ میلی‌متر از Jazz سوپرمینی کمتر است که در کلاس کامپکت قرار می‌گیرد. در جلو، نشان هوندا با نور پس‌زمینه‌ی آبی که نمایانگر طراحی خودروهای برقی هوندا است، خودنمایی می‌کند. در بین چراغ‌های جلو، پیام‌هایی مانند خوش‌آمدگویی، موارد هشداردهنده برای خودروهای دیگر یا وضعیت شارژ باتری، با چند زبان نمایش داده می‌شود.

طراحی داخلی

به لطف ستون A با حداقل ضخامت و پنجره‌ی عریض جلو، دید راننده بسیار خوب است. درب‌های خودرو از طریق لولای عقب، به‌طور کالسکه‌ای باز و بسته می‌شوند؛ پورت شارژ باتری روی درب کاپوت قرار دارد. در داخل، فضای مورد نیاز برای چهار سرنشین فراهم شده است. صندلی‌های جلو با روکش پارچه خاکستری و صندلی‌های عقب، آرم‌رست و داشبورد با روکش طرح چوب تزئین شده‌اند. محل نصب کمربند ایمنی در صندلی‌های عقب، در وسط قرار گرفته است تا در هنگام پیاده شدن سرنشین، کمربند بدون مشکل باز شود.

در مقابل راننده، یک فرمان ساده و یک نمایشگر بزرگ قرار دارد.طرح داشبورد که در اطراف نمایشگر هم کار گذاشته شده، تا درب‌ها و نمایشگرهای آن ادامه پیدا کرده است. نمایشگر مرکزی وظایفی چون نمایش وضعیت شارژ باتری دارد درحالی‌که نمایشگرهای درب‌ها به‌عنوان آینه‌های بغل استفاده می‌شوند.

تجهیزات مخصوص هوندا

خودروی مفهومی برقی اوربان هوندا، نشان‌دهنده‌ی دنیایی است که زندگی روزمره و خودرو پیوند ویژه‌ای پیدا کرده‌اند. شبکه‌ی کمکی خودکار هوندا به‌عنوان محافظ خودرو کار گذاشته شده است که از طریق شناسایی هیجانات و قضاوت‌ها، از راننده آگاهی پیدا می‌کند. به‌عنوان مثال، بر اساس تصمیمات گذشته‌ی راننده، در مواقع لزوم، گزینه‌های پیشنهادی را به راننده توصیه می‌کند.

با استفاده از روش مدیریت انرژی هوندا، انتقال برق از بین منابع منزل، مراکز شارژ عمومی و خودرو فرصت‌های جدیدی برای دارندگان خودروهای برقی در آینده ایجاد می‌کند. این سیستم هوشمند، انرژی را با کارایی بیشتر تولید و انرژی‌های هدررفت خودرو را ذخیره می‌کند که می‌توان انرژی ذخیره‌شده را صرف شارژ یک وسیله‌ی دیگر کرد یا اینکه در مراکز شارژ عمومی به فروش رساند.
ads
share finds.ir انتشار این صفحه در شبکه های اجتماعی :

twitter google plus pinterest facebook linkedin telegram

امتیاز شما به این خبر؟
فایندز 1    فایندز 0

لطفا گزینه تایید را کلیک نمایید :

تولید برق از طریق دستمال‌های توالت فرنگی!
صرفه‌جویی در مصرف انرژی به یک اصل تبدیل شده که مکرر به آن اشار ..