بهترین و بدترین شهرهای جهان برای زندگی / تهران در میان 5 شهر اول دنیا! ...
گزارش سالانه واحد اطلاعات اکونومیست درباره ۱۴۰ شهر جهان نشان ..
بهترین و بدترین شهرهای جهان برای زندگی / تهران در میان 5 شهر اول دنیا! ...
گزارش سالانه واحد اطلاعات اکونومیست درباره ۱۴۰ شهر جهان نشان ..
هشــــدار بیمه به مالکین خودروهای لوکس / برای تهیه الحاقیه بیمه بدنه اقدام ...
سندیکای بیمه گران ایران از بیمه گذاران خودرو خواست برای تهیه ا ..
جدیدترین قیمت محصولات ایران خودرو منتشـــــر شد ...
جدیدترین قیمت محصولات ایران خودرو، شامل قیمت پژو، قیمت رنو، ق ..
افزایش نگرانی ها در صنعت خودرو / چرا خودروسازان به دنبال آزادسازی قیمتها ه ...
چه شده که زنجیره خودروسازی کشور این بار بسیار جدی‌تر از گذشته ..
روزهای خوش شرکت های خودروسازی چینی در بازار ایران / تولید خودروهای ایرانی ...
جدیدترین آمار تولید خودروهای داخلی در شرایطی از سوی وزارت صنع ..
دانلود اپلیکیشن فایندز
درج فــوری تبلیغات
ریچل مگان مارکل (به انگلیسی: Rachel Meghan Markle) مدل و بازیگر آمریکایی است. او بیشتر برای بازی در نقش ریچل زین در مجموعه تلویزیونی سوتس که از شبکه یواس‌ای نتورک پخش می‌شود، شناخته شده‌است.

مگان مارکل و شاهزاده هری که از ژوئن ۲۰۱۶ با هم دوست بوده و قرار می‌گذاشتند، اوایل نوامبر ۲۰۱۷ بدون اعلام عمومی نامزد کردند. نامزدی آنها در ۲۷ نوامبر ۲۰۱۷ به‌صورت رسمی از طریق دربار پادشاهی بریتانیا اعلام شد و گفته شد که آنها قصد دارند در بهار ۲۰۱۸ ازدواج کنند. مارکل نیز اعلام کرد که پس از عروسی قصد دارد از بازیگری کناره‌گیری کند و وقت خود را به کارهای بشردوستانه اختصاص دهد.

این دو در روز 28 اردیبهشت 1397، رسماً با هم ازدواج کردند.
Rachel Meghan Markle
Rachel Meghan Markle (born August 4, 1981) is an American humanitarian, activist and former actress. She will become a member of the British royal family upon her marriage to Prince Harry on May 19, 2018.

Markle was born and raised in Los Angeles, California. After graduating from Northwestern University with a degree in theatre and international studies in 2003, she played small roles in several American television series. From 2011 to 2017, she portrayed the character Rachel Zane on the legal drama series Suits. Markle"s film credits include supporting roles in Remember Me and Horrible Bosses. In 2017, she became engaged to Prince Harry, and announced her retirement from acting. Upon her marriage to Prince Harry, she will be styled as "Her Royal Highness The Duchess of Sussex".

In 2018, Time magazine selected Markle as one of the "100 Most Influential People in the World".
Rachel Meghan Markle
Early life

Rachel Meghan Markle was born on August 4, 1981, in Los Angeles, California. Her mother, Doria Loyce Ragland, a social worker and yoga instructor, lives in View Park–Windsor Hills, California. Her father, Thomas Markle Sr., who lives in Rosarito, Mexico, is a Daytime Emmy Award-winning retired lighting director, whose profession resulted in his young daughter often visiting the set of Married...with Children. Markle"s parents divorced when she was six years old. She has two older paternal half-siblings, Thomas Markle Jr. and Samantha Grant.

Describing her ancestry, Markle said: "My dad is Caucasian and my mom is African American. I"m half black and half white. ... I have come to embrace this and say who I am, to share where I"m from, to voice my pride in being a strong, confident, mixed-race woman." Her mother is descended from African Americans enslaved in Georgia, and her father from Dutch, English, and Irish settlers. Among her father"s ancestors are Captain Christopher Hussey, King Robert I of Scotland, Sir Philip Wentworth and his wife, Mary Clifford, a descendant of King Edward III of England.

Markle grew up in Hollywood. She was educated at private schools, beginning at Hollywood Little Red Schoolhouse. At age 11, her successful campaign to get a company to change a national television commercial she viewed as sexist was profiled by Linda Ellerbee on Nick News. Markle attended Immaculate Heart High School, an all-girl Catholic private school in Los Angeles, although she identifies as Protestant. She then attended Northwestern University, where she joined Kappa Kappa Gamma sorority. In addition to studying African American playwrights and speaking with her professor about what it means to be biracial, she participated in community service and charity projects. She graduated from Northwestern in 2003 with a bachelor"s degree and a double major in theater and international studies. She also served an internship at the American embassy in Buenos Aires, Argentina, and studied for a semester in Madrid, Spain.
مگان در مصاحبه ای، فاش ساخت که زمانی دختری بسیار فقیر بوده و حتی پول نداشته که خودرویش را تعمیر کند.

این ماجرا باز می گردد به زمانی که او بازیگری تازه کار بود و به قول خودش از این استودیو به آن استودیو می رفت,و تست می داد و هرگز هم نقش مناسبی به او پیشنهاد نمی شد.

خانم مارکل در گفت و گویی که روزنامه دیلی میرر بخش هایی از آن را منتشر کرده،از این اسرار زندگی خود پرده برداشته است. او که حالا یک شاهزاده واقعی را در کنار خود دارد،روزگار سختی را از سر گذرانده است.
Rachel Meghan Markle
ستاره سریال «سوئتس» فاش ساخته که زمانی چنان بی پول شده که نمی توانسته حتی از پس هزینه تعمیر خودرویش بربیاید.

این بازیگر ۳۵ ساله که در آن روزگار یک ماشین فورد اسپورت درب و داغان و قدیمی داشت،آن قدر از این استودیو به آن استودیو رفت و تست داد که دیگر خودرویش از کار افتاد و ماند روی دستش.تست هایی که هیچ کدام برای او نقشی به ارمغان نیاوردند.

مگان مارکل می گوید او چندین ماه به این در و آن در می زده و خودش را در هر تستی محک می زدهو آخرش هم به جایی نمی رسیده.

مارکل زمانی این اظهارات را مطرح می کند که شایعه شده است به خاطر جدی تر شدن روابطش با شاهزاده هری،ممکن است از ادامه حضورش در سریال «سوئتس» انصراف دهد.خانم مارکل همچنین از روزگاری می گوید که درِ خودرویش خراب بود و او چون امکان تعمیر آن را نداشت،

مجبور بود هر شب از روی در ماشین بپرد داخل آن: «زبانه قفل خراب شده بود و من هم امکان تعمیرش را نداشتمو به همین خاطر از سقف کروک داخل و خارج می شدم.

من واقعا می خواستم نقشی به دست بیاورم و مدام در تست های بازیگری شرکت می کردم.ماشین را ته پارکینگ متوقف می کردم که کسی من را حین بیرون آمدن از سقف نبیند.بعد که تست تمام می شد،دوباره از سقف ماشین خودم را می انداختم روی صندلی عقب و می خزیدم پشت فرمان می رفتم سر تست بعدی.»
Rachel Meghan Markle
مگان مارکل بالاخره توانست در یک سریال بسیار موفق و پربیننده مثل «سوئتس» نقشی که می خواست را به دست آورد و مدارج شهرت و ترقی را به سرعت طی کند، اما حالا شایعه جدایی او از سریالی که زندگی اش را تغییر داده بسیار جدی است,و ممکن است بخواهد وقت بیشتری را در کنار نامزد مشهور و رده بالایش بگذراند.

گفته می شود مگان مارکل از تهیه کنندگان سریال خواسته که کاراکتر «راشل زین» که او ایفاگر نقش آن است،از قسمت های آتی سریال حذف شود تا او بتواند مدت بیشتری را در شهر لندن بگذراند.

این کار البته چندان ساده نیست، چون مگان نقش شخصیت مرکزی را از آغاز سریال در سال ۲۰۱۱ بازی کردهو اگر بخواهد محل اقامتش را به لندن منتقل کند، معنایش این است ,که دیگر نمی تواند در لوکیشن سریال در شهر تورنتوی کانادا حضور مستمری داشته باشد.«سوئتس» یک سریال درام پلیسی و دادگاهی است.

این نخستین بار نیست که چنین شایعاتی درباره مگان مارکل و آینده حرفه ای او قوت می گیرد.در ماه دسامبر، «آرون کورش» خالق سریال «سوئتس» گفته بود که مارکل به طور قطع از این سریال جدا نخواهدشد.در حال حاضر مگان مارکل، پتریک جی آدامز، گابریل مچ، سارا رافرتی و ریک هافمن نقش های اصلی این سریال را بر عهده دارند.

با اینکه مگان مارکل تازه در دنیای بازیگری برای خود نامی دست و پا کرده و حرکتی رو به ترقی دارد،اما در چند ماه اخیر بیشتر تمرکزش روی روابطش با شاهزاده هری بودهو در ماه فوریه نیز به کنایه از احتمال ازدواج قریب الوقوع شان سخن گفته است.

البته این اتفاق نیز به همین سادگی ها نخواهدافتاد.هری باید از ملکه و سایر اعضای سلطنتی برای خواستگاری و ازدواج با مگان رخصت بگیرد و با توجه به حرفه مگان مارکل،بسیاری از اطرافیان خانواده سلطنتی عقیده دارند که ممکن است این پیوند، چندان فکر خوشایندی برای اعتبار خانواده نباشد.

خصوصا آغاز رابطه این دو بسیار جنجالی بوده است.

روزنامه دیلی استار نخستین نشریه ای بود که از این رابطه پرده برداشت.به گزارش دیلی استار، شاهزاده هری که مدتی در خط مقدم جنگ با افغانستان هم بوده،چندین ماه با این هنرپیشه رابطه مخفیانه داشته است.

زمانی که این سریال در کانادا فیلمبرداری می شده، هری با او آشنا شده.این دو بعدها در لس آنجلس ملاقات هایی با هم داشتند و حتی چندین بار مخفیانه در لندن نیز با هم دیدار کردند.این روند داشت به یک رسوایی و جنجال بزرگ منجر می شدکه سرانجام خود شاهزاده هری تصمیم گرفت آن را آشکار کند و از زنی که دوستش دارد حمایت کند.

او طی بیانیه ای اعلام کرد که مگان مارکل، بازیگر مشهور سریال های آمریکایی و ساکن تورنتو،نامزد غیررسمی اوست و البته به رسانه ها به دلیل اینکه برای او موجی از آزار و اذیت به وجود آورده اند حمله کرد.
مارکل
این بازیگر زن برای بریتانیایی ها شناخته شده نبود،اما آمریکایی ها او را به خاطر بازی در نقش ریچل زین در سریال درام- حقوقی «سوئتس» خوب می شناختند.

مارکل متولد سال ۱۹۸۱ است و در لس آنجلس بزرگ شده. او هم اکنون در تورنتو زندگی می کند.در بیانیه پرنس هری آمده بود:

«پرنس هری برای آسایش و امنیت خانم مارکل نگران است و عمیقا از اینکه نمی تواند از او محافظت کند ناراحت است.این صحیح نیست که تنها پس از چند ماه شروع این رابطه، خانم مارکل آماج چنین حمله هایی باشد.»
امتیاز شما؟
like 1    dislike 0
قیمت لحظه ای دلار در بازار تهران :
دلار : 10,625 دلار
 یورو : 12,177   یورو
 پوند : 13,690   پوند
 درهم : 2,959   درهم
بازار bazaar
فروش رایگان خودرو sale car

لطفا گزینه تایید را کلیک نمایید :

related جدیدترین مطالب مرتبط :